Grunner Aplider, czyli szybsze zbieranie jabłek

Grunner Aplider, czyli szybsze zbieranie jabłek

Wraz z początkiem sezonu zbioru jabłek z sadów pojawia się zawsze ten sam problem – niewystarczająca ilość rąk do pracy. Częste różnorodne przestoje czy opóźnienia skutecznie hamują rozwój biznesu i prowadzą do strat finansowych. W obecnych czasach deficyt pracowników w sadownictwie może się stale pogłębiać, rujnując plany w trakcie sezonu. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? 

Jak poradzić sobie z brakiem pracowników do zbioru jabłek?

Jeżeli nie ma na rynku pracy dostępnych i chętnych kandydatów do pracy w sadzie, przedsiębiorcy muszą sięgnąć po innowacyjne rozwiązania, aby wykonać zadanie. Receptą na permanentny brak rąk do pracy może być zakup profesjonalnej maszyny do zbioru owoców jak Grunner Aplider, która jest efektywna, funkcjonalna i innowacyjna. 

Co to jest Grunner Aplider?

Grunner Aplider jest kombajnem zbierającym jabłka zaprojektowanym przez profesjonalistów z dziedziny sadownictwa, którzy od lat wykonują trudną pracę sadowniczą. Inżynierowie firmy Grunner całe swoje doświadczenie i najlepsze praktyki skupili, aby zbudować kombajn, który zmieni sposób zbierania jabłek. Grunner Aplider jest nowoczesnym rozwiązaniem, chroniącym przedsiębiorstwo przed brakami kadrowymi i przyspieszajacym zbiory.

Kilka zalet kombajnu do zbioru jabłek

Specjalistyczny kombajn typu Aplider firmy Grunner jest urządzeniem, które posiada szereg zalet, dzięki którym zbiór jabłek przybierze zupełnie inną, nowoczesną formę i przeniesie przedsiębiorstwo na wyższy poziom. 

  • Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że jest wytrzymały i niezawodny podczas pracy.
  • Jest łatwy i wygodny do sterowania, dlatego szybko można przeszkolić z jego obsługi nowego pracownika.
  • Mocny silnik V20KM sprawia, że poradzi on sobie w każdym terenie.
  • Posiada rozsuwane osie, aby uzyskać jeszcze większą stabilność w czasie zbioru.
  • Jest sterowany w sposób zdalny bez konieczności wchodzenia do kabiny i wychodzenia z niej.
  • Za pomocą systemu podnoszenia hydraulicznego można dopasować jego wysokość.
  • Posiada system czyszczenia owoców zaraz po zerwaniu.

Kombajn ten jest niezwykle wydajny i znacząco przyspiesza zbiór jabłek. Zakup i stosowanie takiego urządzenia może zmienić dotychczasowe zbiory na bardziej efektywne. W każdej dziedzinie gospodarki nowoczesne urządzenia wspomagają pracę ludzi, aby chronić przedsiębiorstwa przed stratami finansowymi związanymi z ograniczonymi zasobami ludzkimi. W rolnictwie i sadownictwie zbiory muszą zostać zebrane w odpowiednim tempie bez względu na pogodę i ilość pracowników. Warto się zabezpieczyć posiadając odpowiedni sprzęt jak kombajn do zbioru owoców, aby prace przebiegały w dobrym tempie.